Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W poniedziałek 2 września 2024 roku w Miejskim Domu Kultury Batory odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025.
Przywitaliśmy wszystkich zgromadzonych, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli szkolne mury. Rozpoczęcie roku było również inauguracją klubu turystycznego „Włóczykij”, który powstał w naszej szkole.

Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był czasem odkrywania nowych pasji i zainteresowań, budowania wartościowych relacji koleżeńskich, a podjęty wysiłek i trud przełożył się na wyniki. Życzymy także wszystkim nauczycielom i pracownikom placówki wiary we własne możliwości i zapału do pracy, rodzicom zaś cierpliwości i powodów do dumy ze swoich pociech.